Kalitte » Haberler » 2007

TCDD Yolcu Vagonları Takip Projesi kullanıma açılmıştır.

Kasım 2007

Daha önce Kalitte tarafından başarıyla gerçekleştiren TCDD Yük Vagonu Bülten ve Tamir Projesinin devamı niteliğinde geliştiren proje ile, TCDD bünyesinde bulunan tüm yolcu vagonlarının bilgileri, aylık bülten hazırlanması ve tamir takipleri yapılacaktır.

TCDD'ye ait yaklaşık 200 işyerinde kullanılan uygulama yazılımı http://vagon.tcdd.gov.tr adresinden erişilmektedir.

Profesyonel Programlama Teknikleri.Net Kitap ve DVD Seti satışa sunulmuştur.

Haziran 2007

Kalitte, ülkemizde yazılım sektörünün gelişmesine önemli bir katkıda bulunarak, toplam 28 bölüm ve 1.100 sayfadan oluşan Profesyonel Programlama Teknikleri.Net kitap ve DVD setini hazırlamıştır.

C# ve VB.NET dillerinin her ikisini anlatan, nesne yönelimli programlama, veri şifreleme, elektronik imza, yazılım güvenliği ve veritabanı programlama gibi kritik konuları aktaran kitap hakkında daha fazla bilgiye http://www.profesyonelprogramlama.net adresinden ulaşılabilir.

Meteksan Sistem Microsoft.Net Danışmanlığı başarıyla tamamlanmıştır.

Mayıs 2007

Büyük çaplı, milyon üzeri verinin yönetiminin yapılacağı yazılım projelerinin Microsoft.Net platformunda MS SQL Veritabanı ile kullanımı, ASP.NET, Windows Hizmet Uygulamaları ve Ajax.Net teknolojilerini içeren danışmanlık hizmeti başarıyla tamamlanmıştır.

Danışmanlık kapsamında yazılım mimarisi kurulmuş, risk analizi yapılmış ve proje ekibine C#, Microsoft.Net, ASP.NET eğitimleri Kalitte tarafından verilmiştir.

Proje Yönetimi eğitimi başarıyla tamamlanmıştır.

Mart 2007

Ülkemizin önde gelen eğitim ve teknoloji firmalarından Infopark Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile yapılan anlaşma kapsamında T.C. Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem personeline Kalitte tarafından Proje Yönetimi eğitimi verilmiştir.

Infopark eğitim salonlarında gerçekleştirilen eğitim sonunda kursiyerler eğitim içeriği ve kapsamı konusunda memnuniyetlerini firmamıza iletmişlerdir.

TCDD Yük Vagonu Takip ve Tamir Sistemi kullanıma açılmıştır.

Şubat 2007

TCDD bünyesinde bulunan yaklaşık 20.000 yük vagonunun takibi, kartela bilgilerinin girişinin yapılması, tamirlerinin 200'e yakın işyeri tarafından internet üzerinden takip edilmesini sağlayan TCDD Yük Vagonu Takip ve Tamir Sistemi Kalitte tarafından başarıyla tamamlanarak kullanıma açılmıştır.

Microsoft.Net, ASP.NET ve MS SQL Server veritabanı sunucusunun kullanıldığı projenin tamamlanması ardından kurum yetkilileri Kalitte'ye başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etmiştir.

HABERLER ARŞİVİ
ÜRÜNLERİMİZ
Analitics Platform

Uluslararası yüzlerce müşteri tarafından tercih edilen Asp.Net elektronik gösterge panelleri hazırlama platformu.

Analitics Platform

Sunum ve analiz uygulamalarından oluşan iş zekâsı platformudur.

Advantage Veritabanı

Advantage Veritabanı

Kalitte'nin Türkiye Distribütörü olduğu Sybase Advantage Veritabanı.

Profesyonel Programlama Teknikleri.Net

Microsoft.Net Kitap ve DVD Seti

1.100 sayfa ve 28 bölümle VB.NET ve C# eğitim setidir.