Kalitte » Haberler » 2012

Gold ISV Uzmanlığı

Ekim 2012

Kuruluşumuz gerekli yeterlilikleri sağlayarak Microsoft Gold Independent Software Vendor (ISV) uzmanlık alanı yetkinliğine ulaşmıştır.

Adres Değişikliği

Mayıs 2012

Kuruluşumuz, Mayıs 2012 tarihinden itibaren yeni adresinde hizmetlerine devam edecektir. Güncel adres bilgilerine iletişim sayfasından erişilebilir.

Kalitte'den 25 ülkeye yazılım ihracatı

Şubat 2012

Tamamı bünyesinde çalışan mühendisler tarafından geliştirilen Kalitte Dynamic Dashboards ürünü ile kuruluşumuz, dünya çapında 25 farklı ülkede 500'ün üzerinde müşteriye hizmet sunmaktadır.

Microsoft Gold Partner

Şubat 2012

Kuruluşumuz, Microsoft ürün ve teknolojilerinin etkin kullanımı, profesyonel teknik ekip ve yüksek müşteri memnuniyeti kriterlerini sağlamış ve Microsoft ile Gold Partner sözleşmesi imzalanmıştır.

T.C.D.D. Bütünleşik Yazılım Platformu

Şubat 2012

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları İşletmesi tarafından KKY dışında kullanılan yazılımların tamamı kuruluşumuz sorumluluğuna geçmiştir.

2006 yılından beri T.C.D.D. için Motor Yönetim Sistemi ve Lojistik Yönetim Yazılım Çatısı başta olmak üzere iş kritik yazılımlar geliştirilen kuruluşumuz, 2012 yılından itibaren diğer tüm yazılımların da (Günlük Vagon Durumu, Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi, Blok Tren Takip Sistemi, ...) sorumluluğunu üstlenmiştir.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Merkezî Fatura Yönetim Bilgi Sistemi

Şubat 2012

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz yıl ihalesi yapılan ve kuruluşumuzun ana yüklenici olduğu merkezî fatura yönetim bilgi sistemi kullanıma açılmıştır.

Ortalama 120 birim tarafından kullanılan yazılımın geliştirilmesi, güvenlik testleri ve eğitimleri tamamen kuruluşumuz tarafından yapılmıştır.

T.C. Sağlık Bakanlığı İş Zekâsı Danışmanlığı

Şubat 2012

T.C. Sağlık Bakanlığı bünyesinde farklı kaynaklarda bulunan yüksek hacimli verinin hızlı analizi amacıyla yapılan çalışmalar kuruluşumuz tarafından yapılmıştır.

Çalışmalar kapsamında son kullanıcıların veri analizini kendilerinin yapabilmesini sağlayan iş zekâsı platformu geliştirilmiş, tüm çözümlerde Microsoft teknoloji ve ürünleri kullanılmıştır.

Microsoft Türkiye BCM Yazılımı

Ocak 2012

Microsoft Business Contact Manager ürünü üzerinde çalışan ve farklı işlemleri yöneten ek yazılımlar geliştirilerek Microsoft Türkiye'ye teslim edilmiştir.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Risk Yönetim Sistemi

Ocak 2012

Kurumsal Risk Yönetim Sistemi projesi tamamlanarak T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından kullanılmaya başlanmıştır.

Yazılım geliştirme ve ileri seviye akıllı analiz platformunun kuruluşumuz tarafından geliştirildiği proje ile kurumsal süreçler ile riskler eşleştirilebilmekte, çalışanların sorulara verdiği yanıtlarla risk puanlamaları otomatik olarak hesaplanabilmektedir.

Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı Otomasyon Sistemi

Ocak 2012

Ülkemizin önde gelen telekomunikasyon şirketlerinden olan Türk Telekom A.Ş. bünyesinde faaliyet gösteren Türk Telekom Sağlık ve Sosyal Yardım Vakfı otomasyon sistemi tüm modülleriyle başarıyla tamamlanarak Innova Bilişim Çözümleri A.Ş.'ye teslim edilmiştir. Yaklaşık 14 ay süren projede aşağıdaki modüllerin tamamı kuruluşumuz tarafından geliştirmiştir.

  • Hak Sahipliği Alt Sistemi
  • Kurumsal Portal Alt Sistemi
  • Online Provizyon Alt Sistemi
  • Çağrı Merkezi Alt Sistemi
  • Elektronik Arşiv Alt Sistemi
  • Karar Destek ve Raporlama
HABERLER ARŞİVİ
ÜRÜNLERİMİZ
Analitics Platform

Uluslararası yüzlerce müşteri tarafından tercih edilen Asp.Net elektronik gösterge panelleri hazırlama platformu.

Analitics Platform

Sunum ve analiz uygulamalarından oluşan iş zekâsı platformudur.

Advantage Veritabanı

Advantage Veritabanı

Kalitte'nin Türkiye Distribütörü olduğu Sybase Advantage Veritabanı.

Profesyonel Programlama Teknikleri.Net

Microsoft.Net Kitap ve DVD Seti

1.100 sayfa ve 28 bölümle VB.NET ve C# eğitim setidir.