Kalitte » Hakkında

Kalitte Profesyonel Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. ülkemiz bilişim sektöründe faaliyet gösteren bilgi teknolojileri firmasıdır.

Microsoft.Net platformunda yazılım geliştirme ve büyük çaplı kurumsal yazılım projelerinin yönetimi, iş zekâsı ve karar destek sistemleri ile bilgi çalışanı çözümleri hakkında bilgi birikimi ve deneyime sahip olan Kalitte, içerisinde bulunduğu her projeye çözümleriyle değer katma ilkesini benimsemiştir.

Sybase Advantage Veritabanı Sunucusunun Türkiye Distribütörü olan Kalitte, bilgi teknolojileri projelerinde yüklenici, alt yüklenici veya danışman rollerinde çalışabilmektedir. Ekibinize uzman olduğumuz konularda teknik destek ve eğitim sağlanması, büyük çaplı kurumsal uygulama yazılım projelerinin yönetimi, iş zekâsı ve karar destek sistemlerinin projelendirilmesi, bilgi çalışanı çözümlerinin kurumunuzla birlikte gerçekleştirimi konularında Kalitte değer katan çözümler sağlamaktadır.

Kalitte aynı zamanda Microsoft.Net yazılım geliştirme konusunda komple çözüm sunan Profesyonel Programlama Teknikleri.Net Kitap ve DVD setinin de yayıncısıdır.

Hizmetler

Ürünler

Microsoft.Net yazılım geliştirme, iş zekâsı ve bilgi çalışanı çözümlerinde ülkemizin önde gelen bilgi teknolojisi firmalarından olmayı hedefleyen Kalitte'ye ulaşmak için lütfen iletişim sayfalarını kullanınız.
ÜRÜNLERİMİZ
Analitics Platform

Uluslararası yüzlerce müşteri tarafından tercih edilen Asp.Net elektronik gösterge panelleri hazırlama platformu.

Analitics Platform

Sunum ve analiz uygulamalarından oluşan iş zekâsı platformudur.

Advantage Veritabanı

Advantage Veritabanı

Kalitte'nin Türkiye Distribütörü olduğu Sybase Advantage Veritabanı.

Profesyonel Programlama Teknikleri.Net

Microsoft.Net Kitap ve DVD Seti

1.100 sayfa ve 28 bölümle VB.NET ve C# eğitim setidir.