Kalitte » Hizmetlerimiz

RFID ve Sensör Bazlı Çözümler Geliştirme ve Danışmanlık

Sensör teknolojilerini kullanarak çözümlerinize değer katabilmenize ve iş verimliliğinizi artırabilmenize yardımcı olan çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Radyo Frekans Bazlı Tanımlama - RFID başta olmak üzere farklı sensörleri (Isı, basınç, nem, kamera, vb.) kullanarak geliştirdiğimiz projelerimizle dış dünyayı algılayan ve elde etmiş olduğu veriyi faydalı bilgiye dönüştüren çözümler sunuyoruz. Böylece verimliliğinizi artırmanıza yardımcı oluyor, iş süreçlerinizin daha hızlı ve sağlıklı olmasına katkıda bulunuyoruz.

Karar Destek Sistemleri ve Microsoft Sharepoint Çözümleri

İş zekâsı ve karar destek projelerimizle mevcut verilerinize farklı boyutlardan bakabilmenizi, profesyonel veri ambarı çözümlerimizle en doğru veriye en hızlı şekilde erişebilmenizi sağlıyoruz.

Microsoft Office Sharepoint Sunucusu projelerimizle mevcut iş süreçlerinizi tüm detaylarıyla analiz ediyor ve kurumunuz gereksinimlerini karşılayan bilgi çalışanı çözümleri sunuyor, işbirliği platformları kuruyoruz.

Microsoft.Net Yazılım Geliştirme ve Kurumsal Proje Yönetimi

Yazılım geliştirme ve proje yönetiminin tüm süreçlerinde aktif görevler alarak, anahtar teslimi müşteri odaklı profesyonel kurumsal uygulama yazılımları geliştiriyoruz.

Kurumsal uygulama yazılım projelerinin Microsoft.Net platformunda geliştirilmesi, yönetimi, müşteri ilişkilerinin koordine edilmesinden, teknik kadronun kurulması, eğitim ve danışmanlık verilmesine kadar yazılım projelerinin tüm süreçlerinde bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşıyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ
Analitics Platform

Uluslararası yüzlerce müşteri tarafından tercih edilen Asp.Net elektronik gösterge panelleri hazırlama platformu.

Analitics Platform

Sunum ve analiz uygulamalarından oluşan iş zekâsı platformudur.

Advantage Veritabanı

Advantage Veritabanı

Kalitte'nin Türkiye Distribütörü olduğu Sybase Advantage Veritabanı.

Profesyonel Programlama Teknikleri.Net

Microsoft.Net Kitap ve DVD Seti

1.100 sayfa ve 28 bölümle VB.NET ve C# eğitim setidir.