Kalitte » Ürünlerimiz
  • Kalitte Dynamic Dashboards, Dynamic Dashboards, Asp.Net web uygulamalarına kolaylıkla dinamik gösterge panelleri eklenebilmesini sağlayan sunucu kontrolleri kütüphanesidir. Dynamic Dashboards hakkında daha detaylı bilgiye erişmek ve deneme sürümünü indirmek için www.dynamicdashboards.net adresini kullanın.
  • Kalitte Analitics Platform, küçük - orta büyüklükte veri hacmine sahip kurum ve kuruluşlara uygun lisans maliyetleriyle iş zekâsı çözümü sunan platformudur. Elektronik gösterge panelleri ve veri analiz uygulamalarından oluşan Kalitte Analitics Platform hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
  • Advantage Veritabanı Sunucusu Kalitte, bir dünya endüstri büyüğü olan Sybase tarafından üretilen Advantage Veritabanı Türkiye Distribütörüdür.Yüksek performans ve güvenliği uygun lisans modelleriyle birleştiren Advantage hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.
  • Profesyonel Programlama Teknikleri.Net Kalitte tarafından sunulan üstün Microsoft.Net Kitap ve DVD seti ile bilişim yazılım sektörünün gelişimine katkıda bulunuyoruz. 28 bölümle C# ve VB.NET konusunda komple çözüm sunan Profesyonel Programlama Teknikleri.Net hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.